Hakkımızda

Özel Medisun Çayyolu Hastanesi, 4.000 m2 kapalı alana kurulmuş olup; 2 Ameliyat Salonu, 1 Lokal Cerrahi Odası, 15 Yeni Doğan Yoğun Bakım, 11 Genel Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım olmak üzere toplamda 75 hasta yatağı kapasitelidir. Yataklı servislerimizde engelli hastalarımızın her türlü ihtiyacına cevap verebilecek engelli odaları, ortak alanlarda kolay ulaşılabilecek engelli lavaboları ve bekleme salonları bulunmaktadır.


Hastanemizde; Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları (SKS) ile çerçevesinde hasta ve çalışan güvenliğini temel alan kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmet prensibini benimsedik. Bu amaçla; 7/24 Acil Servis ve Ambulans Hizmetlerimiz; alanında uzman hekimlerden oluşan kadromuz ile ihtiyaca göre çalışma sürelerini belirlemiş olduğumuz poliklinik hizmetlerimiz; Görüntüleme Merkezimizde 1,5 Tesla Manyetik Rezonans (MR), Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Röntgen, Mammografi, Kemik Dansitometri, Panoramik Röntgen, Ultrason cihazlarımız ve tam donanımlı Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarımız ile kesintisiz hizmet sağlamaktayız.


“Alanında uzman sağlık profesyonellerinin çalışmak için öncelikle tercih ettiği; hasta ve yakınlarının ihtiyaç duydukları her durumda akıllarına ilk gelen ve hizmet verdiği her alanda referans olarak gösterilen sağlık kuruluşu olmak” vizyonuyla çıktığımız bu yolda; kuruluşumuzdan bu yana bölge insanının sağlıklı yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sağlık sorunlarını ortadan kaldırabilmek amacıyla ekip ruhuyla hareket ederek kaliteli bir hizmet anlayışı sergiledik. Bundan sonraki yıllarda da, bu anlayışla ve büyüyen kadromuzla, çalışmalarımızı arttırarak devam ettirip, büyüme hedeflerimizi adım adım gerçekleştirip, sağlıkta referans hastane olarak yolumuza devam edeceğiz.