Hastanemiz TEMA Vakfı Bağışçısı Ve Gönüllüsü Oldu


Sağlık sektöründe evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmak için Çayyolu’nda hizmete giren Medisun Hastanesi, TEMA Vakfı’na bağışta bulunarak çevre bilinci oturmuş ve sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir kurum olduğunu gösterdi.

Bütün çalışanlarıyla beraber TEMA gönüllüsü de olan Medisun Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Gözde AKBOĞA “TEMA Vakfı’na yaptığımız bu küçük bağış ileride yapacaklarımızın bir göstergesidir” diyerek sosyal sorumluluk projelerine her zaman gereken desteği verecek bir kurum politikası izleyeceklerini belirtti.

Akboğa yaptığı açıklamada: “Biz Medisun olarak çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Ülkesi, hastaları, çalışanları ve çevresi için güvenilir, duyarlı ve saygınlık simgesi olmak en büyük hedefimiz. Biz diyoruz ki hastalarımız önceliğimiz etkin ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisi hedefimiz. Sağlık hizmetlerinde güvenilir ve şeffaf olmak, sürekliliği sağlamak toplumsal sorumluluğumuzdur. Medisun Hastanesi olarak Tema Vakfı’na yaptığımız bu küçük bağış ileride yapacaklarımızın bir göstergesidir.” dedi.


Share: